Zapraszamy do naszego salonu klimatyzacji.

Współpracujemy z ponad 40 wykonawcami posiadającymi autoryzację firmy GREE, dzięki czemu klient otrzymuje fachowy montaż, oraz możliwość uzyskania 5-cio letniej gwarancji na urządzenia GREE.

Dodatkowo posiadamy w ofercie  klimatyzatory firmy, DAIKIN, LG, FUJITSU, Mitsubishi Electric. 

Posiadamy szeroką ofertę urządzeń, sklasyfikowanych wg grup:

  • RAC– dla odbiorców indywidualnych (klimatyzacja domów i mieszkań) i biznesowych (małe sklepy i biura) do montażu w mniejszych pomieszczeniach. Występują również w kombinacji Multi split (klika jednostek wewnętrznych różnego typu, współpracujących z jedną jednostką zewnętrzną
  • CAC– urządzenia typu monosplit przeznaczonych do zabudowy. Są to urządzenia kasetonowe, kanałowe, konsole, urządzenia przypodłogowe i przysufitowe.
  • PAC– to klimatyzatory stworzone z myślą o zastosowaniach biznesowych i przemysłowych – duże biura, restauracje, sale konferencyjne, pomieszczenia techniczne itp.
  • VRF(Variable Refrigerant Flow) – to system klimatyzacyjny z przeznaczeniem dla rozległych obiektów mieszkalnych, biurowych, biznesowych, w którym charakterystyczną cechą układu jest zmienna ilość pzepływu czynnika chłodniczego. Możliwości, zakres produktów i zastosowań, zaawansowane technologie systemów VRF sprawiają, że uznaje się je za kompleksowe rozwiązanie systemowe.
Klimatyzator naścienny typu split Najbardziej popularny typ wśród klimatyzatorów – naścienny (split) inverter. Montowany na ścianie, 10-30 cm od sufitu. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota bezprzewodowego, lub Wi-Fi.  Często jako opcja występuje przewodowy sterownik naścienny, Stosowany jest zarówno w mieszkaniach jak i biurach. Charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz cichą pracą, jak również dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki inverterowej klimatyzator jest bardzo wydajny, ekonomiczny i dynamicznie dostosowuje moc do temperatury otoczenia. Klimatyzator typu multisplit Jak sama nazwa wskazuje, multi split to połączenie wielu niezależnych splitów. Dużą zaletą jest możliwość podłączenia kilku, różnych typów jednostek wewnętrznych (naściennych, kasetowych kanałowych itp.) do jednego agregatu zewnętrznego. Każda jednostka wewnętrzna działa w takiej konfiguracji niezależnie i ma osobne sterowanie. W ten sposób możemy klimatyzować kilka pomieszczeń. Multi split jest bardzo użyteczny, gdy mamy ograniczoną ilość miejsca na jednostki zewnętrzne – wtedy jedna centralna zastępuje nam kilka osobnych. Klimatyzator kasetonowy W pomieszczeniach, które posiadają sufity podwieszane i gdzie wymagana jest estetyka – biura, sklepy, inne pomieszczenia użyteczności publicznej w konstrukcji sufitu można zainstalować klimatyzatory kasetonowe. Niektóre z nich mają możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz, oraz dodatkowego doprowadzenia obrabianego powietrza do sąsiedniego pomieszczenia. Klimatyzator kanałowy W celu klimatyzowania równocześnie kilku pomieszczeń, stosuje się klimatyzatory kanałowe. Powietrze do poszczególnych pomieszczeń rozprowadzane jest precyzyjnie i równomiernie specjalnymi kanałami, zakończonymi anemostatami na ścianie, w podłodze lub suficie. Klimatyzator przypodłogowo/przysufitowy Do klimatyzowania wysokich pomieszczeń nadają się klimatyzatory przysufitowe, które instaluje się bezpośrednio do konstrukcji stropu. Zapewnia to odpowiednią moc nadmuchu i cyrkulację powietrza. Drugą opcją jest montaż w pomieszczeniu gdzie brak możliwości montażu jednostki wewnętrznej na ścianie lub suficie. Instalacja odbywa się przy podłodze, a zamontowana jednostka wewnętrzna przypomina grzejnik. System VRF Do klimatyzowania dużych obiektów, jak hotele, czy biurowce idealnie nadaje się system VRF. System ten umożliwia budowanie długich instalacji, także w pionie. Nowoczesne systemy VRF umożliwiają pełny odzysk ciepła przy jednoczesnym ogrzewaniu i chłodzeniu pomieszczeń. Kompaktowa budowa, wiele trybów pracy i duża oszczędnośc energii sprawiają, że system VRF jest idealnym rozwiązaniem jako system klimatyzacji w sezonie letnim lub jako pompa ciepła w sezonie zimowym. System może pracować w funkcji ogrzewania nawet przy temperaturze zewnętrznej do -20°C, co powoduje, że może być dodatkowym lub jedynym źródłem ciepła w zimne dni.

„Na przestrzeni ostatnich 10 lat jako firma ICE Pro, sprzedaliśmy bardzo wiele różnych modeli klimatyzatorów GREE, ze wszystkich grup produktowych. Działają one bezawaryjnie, posiadają 5- letnią gwarancję, w trakcie której wszystkie części zamienne są zagwarantowane w magazynie części zamiennych w Polsce, czyli dostępne praktycznie natychmiastowo.”

Katalog klimatyzatorów i pomp ciepła

Cenniki klimatyzatorów i pomp ciepła

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Westerplatte 70
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl