Firma De Dietrich właściciel marki Sofath posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży, jej sukcesywny rozwój zaowocowały pozycją lidera wśród firm produkujących geotermiczne pompy ciepła. Pompy ciepła Sofath są obecne na rynku Polskim od 2008 roku, z powodzeniem konkurują cenowo z systemami innych producentów. Na forach internetowych można uzyskać wiele pozytywnych opinii na temat pomp ciepła marki Sofath, gdzie wypowiadają się użytkownicy urządzeń co najlepiej reklamuje nasze produkty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pompy powietrzne jak i gruntowe pompy ciepła do C.O. (ogrzewanie podłogowe, klimakonwektory) oraz C.W.U. firmy Sofath, w których da się rozróżnić następujące systemy:

Gruntowe pompy ciepła: bezpośrednie odparowanie – woda,
Gruntowe pompa ciepła: woda – woda / woda – glikol,
Powietrzna pompa ciepła: powietrze – woda,
Powietrzna pompa ciepła: powietrze/woda do podgrzewania c.w.u
Sofath: Inni obiecują – my Gwarantujemy!

Oferowane przez nas pompy ciepła bardzo często określane są mianem innowacyjnego, atrakcyjnego cenowo oraz zapewniającego niskie koszty eksploatacyjne w zakresie ogrzewania domu. Dodatkowo odznaczają się wysoką skutecznością działania i niezawodną pracą.

Stworzone na bazie oferowanych przez nas produktów instalacje ułatwiają ogrzewanie pompą ciepła obiektów budowlanych oraz wody użytkowej. Instalacja pompy ciepła w domu pomoże w uzyskaniu znacznych oszczędności w ogrzewaniu danego budynku.

Wiele razy pompy ciepła Sofath były wyróżniane i nagradzane prestiżowymi nagrodami np.:

  • Gruntowa pompa ciepła Caliane – nagroda Bursztynowej Mewy podczas targów budownictwa Dom i Ogród w 2016 roku
  • Gruntowa pompa ciepła Caliane – nagroda złotego instalatora w 2014 roku,
  • Gruntowa pompa Ciepła Natea – wyróżnienie na III Jesiennych Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz w 2013 roku,
    Pompy Ciepła SOFATH otrzymują wyróżnienie w konkursie o tytuł najlepszego produktu XVII Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter Region ” Dom i Ogród” w 2012 roku

Więcej informacji o nagrodach dla pomp ciepła Sofath, oraz aktualności dostępne są na stronie Sofath.

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Westerplatte 70
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl