W ofercie naszych nowoczesnych urządzeń chłodniczych Klienci znajdą najwyższej jakości urządzenia chłodnicze dla branży gastronomicznej. Jednym z oferowanych przez nas, cieszących się dużą popularnością produktów są komory chłodnicze. W komory chłodnicze dla gastronomii w całym kraju zaopatrujemy m.in. firmy cateringowe, kawiarnie i innych przedstawicieli przemysłu spożywczego.

Komory chłodnicze dla gastronomii – jakie jest ich zastosowanie?

Oferowane przez nas komory chłodnicze dla gastronomii na terenie całego kraju to niezbędny element wyposażenia lokali gastronomicznych. Umożliwiające bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych komory chłodnicze dla gastronomii wykorzystywane są do magazynowania produktów takich jak mięso i wędliny, nabiał, owoce i warzywa czy dania gotowe. Dzięki zastosowanym w naszych chłodniach gastronomicznych nowoczesnym technologiom, m.in. kilkuetapowemu systemowi filtracji powietrza, zapewniają one optymalne warunki do przechowywania produktów spożywczych. Dostępne w naszym asortymencie komory chłodnicze dla gastronomii to sprzęt renomowanych marek, spełniający najwyższe wymogi jakościowe. W ramach naszych usług zapewniamy doradztwo w wyborze odpowiedniej chłodni oraz sprzedaż komór chłodniczych dla gastronomii na terenie całej Polski. W naszym asortymencie znajdą Państwo również inne urządzenia chłodnicze dla gastronomii takie jak kostkarki do lodu.

Jakie są zalety komór chłodniczych dla gastronomii?

Odpowiednie przechowywanie żywności to duże wyzwanie dla lokali gastronomicznych. Bary, restauracje, kawiarnie i firmy cateringowe, które muszą przechowywać czasem dużą ilość żywności w odpowiednich warunkach, potrzebują sprzętu o odpowiedniej pojemności, zapewniającego zarazem odpowiednie warunki termiczne. Urządzenia, które w pełni spełniają specyficzne wymogi gastronomii to komory chłodnicze dla gastronomi. Większe od lodówek, pojemne komory chłodnicze dla gastronomi są niezwykle praktycznym wyposażeniem każdego lokalu. Dzięki utrzymywaniu żywności w odpowiedniej temperaturze, zachowuje ona świeżość, smak i wartości odżywcze. Łatwe w obsłudze komory chłodnicze umożliwiają precyzyjną regulację temperatury. Wśród zalet komór chłodniczych dla gastronomii wymienić należy:

  • dużą pojemność,

  • optymalne warunki termiczne dla przechowywania żywności,

  • łatwość obsługi,

  • możliwość precyzyjnej regulacji temperatury,

  • energooszczędność,

  • przyjazność dla środowiska.

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl