Oferta naszej firmy

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo. Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Rozwiązania naszej firmy są cenione i szeroko stosowane między innymi w branżach: gastronomicznych, hotelarskich jak i farmaceutycznych. Świetnie spełniają swoje zadania niejednokrotnie pracując w trudnych warunkach, często tam gdzie rozwiązania innych firm nie byłyby w stanie sobie poradzić.

Chłodnie i mroźnie oferowane przez naszą firmę były poddawane szczegółowym testom w celu weryfikacji, prawidłowości pracy w specyficznych i bardzo restrykcyjnych warunkach branży farmaceutycznej, i oczywiście spisały się znakomicie.

Klimatyzatory, które można znaleźć w naszej ofercie są od wielu lat z powodzeniem użytkowane w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno klimatyzatorami do domu jak i bardziej złożonymi systemami klimatyzacyjnymi dla odbiorców komercyjnych.

Jako ludzie którzy zajmują się sprzedażą różnego typu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, wiemy że oferowane przez nas rozwiązania są po prostu bezkonkurencyjne i niezastąpione, zarówno w normalnych jak i w trudnych warunkach.

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl