Zapraszamy do naszego salonu klimatyzacji.

Współpracujemy z ponad 40-stoma wykonawcami posiadającymi autoryzację firmy GREE, dzięki czemu Klient otrzymuje fachowy montaż, oraz możliwość uzyskania 5-cio letniej gwarancji na urządzenia GREE.  Sprzedaż klimatyzacji prowadzimy we wszystkich lokalizacjach na terenie Dolnego Śląska.

Klimatyzatory Gree – jakie są ich zalety?

Oferowane przez nas klimatyzatory GREE na terenie Dolnego Śląska to nowoczesne systemy klimatyzacyjne przystosowane do potrzeb każdego typu budynków. Charakteryzujące się niskim poborem mocy klimatyzatory GREE zapewniają wysoką energooszczędność. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, w jakie zostały wyposażone, są również łatwe i wygodne w obsłudze.

Klimatyzatory GREE to urządzenia, na które warto zdecydować się nie tylko z powodu wysokiej wydajności energetycznej i wygody obsługi. Zastosowane w nich, nowoczesne technologie sprawiają, że sterowanie klimatyzatorami GREE jest intuicyjne i umożliwia uzyskanie optymalnych warunków termicznych w pomieszczeniach. Zależnie od panujących na zewnątrz temperatur, klimatyzatory GREE ustawić można na funkcję chłodzenia lub grzania. Dzięki wyposażeniu systemów klimatyzacyjnych w specjalne filtry, eliminują one szkodliwe drobnoustroje, zapewniając korzystny dla zdrowia mikroklimat. Zaletą dostępnych w naszej sprzedaży klimatyzatorów GREE jest również ich brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz cicha praca.

Wszystkich zainteresowanych klimatyzatorami GREE w Świebodzicach i w innych lokalizacjach na Dolnym Śląsku zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja dla firm – Dolny Śląsk

Nasza specjalność to sprzedaż klimatyzacji dla firm w Ząbkowicach Śląskich, Świebodzicach, Dzierżoniowie, Wałbrzychu i innych lokalizacjach na terenie Dolnego Śląska. Naszym Klientom proponujemy nowoczesne systemy zapewniające całoroczny komfort termiczny w obiektach o dowolnym metrażu. Zależnie od specyfiki budynku i bieżących potrzeb zapewniamy fachowe doradztwo w doborze optymalnych systemów klimatyzacyjnych.

Oferta klimatyzacji dla firm – jakie systemy klimatyzacyjne proponujemy?

Oferowana przez nas klimatyzacja dla firm na Dolnym Śląsku to nowoczesne systemy klimatyzacyjne. Klientom poszukującym klimatyzacji do biura proponujemy m.in. systemy klimatyzacyjne PAC, znajdujące zastosowanie m.in. w dużych biurach, salach konferencyjnych czy pomieszczeniach technicznych oraz systemy klimatyzacyjne VRF.

System VRF przeznaczony do rozległych obiektów biurowych, charakteryzujący się zmiennym przepływem czynnika chłodniczego, wykorzystuje technologię zapewniającą wysoką efektywność energetyczną. Dzięki możliwości wygodnego sterowania, umożliwia on łatwą i precyzyjną kontrolę temperatury w pomieszczeniach. Zaletą systemów VRF są również ich kompaktowe rozmiary, niska awaryjność i cicha praca.

Posiadamy szeroką ofertę urządzeń, sklasyfikowanych wg grup:
  • RAC – dla odbiorców indywidualnych (klimatyzacja domów i mieszkań) i biznesowych (małe sklepy i biura) do montażu w mniejszych pomieszczeniach. Występują również w kombinacji Multi split (klika jednostek wewnętrznych różnego typu, współpracujących z jedną jednostką zewnętrzną.
  • CAC – urządzenia typu monosplit przeznaczonych do zabudowy. Są to urządzenia kasetonowe, kanałowe, konsole, urządzenia przypodłogowe i przysufitowe.
  • PAC – to klimatyzatory stworzone z myślą o zastosowaniach biznesowych i przemysłowych – duże biura, restauracje, sale konferencyjne, pomieszczenia techniczne itp.
  • VRF (Variable Refrigerant Flow) – to system klimatyzacyjny z przeznaczeniem dla rozległych obiektów mieszkalnych, biurowych, biznesowych, w którym charakterystyczną cechą układu jest zmienna ilość pzepływu czynnika chłodniczego. Możliwości, zakres produktów i zastosowań, zaawansowane technologie systemów VRF sprawiają, że uznaje się je za kompleksowe rozwiązanie systemowe.

Klimatyzator naścienny typu split 

Najbardziej popularny typ wśród klimatyzatorów – naścienny (split) inverter. Montowany na ścianie, 10-30 cm od sufitu. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota bezprzewodowego, lub Wi-Fi. Często jako opcja występuje przewodowy sterownik naścienny, Stosowany jest zarówno w mieszkaniach jak i biurach. Charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz cichą pracą, jak również dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki inverterowej klimatyzator jest bardzo wydajny, ekonomiczny i dynamicznie dostosowuje moc do temperatury otoczenia.

Klimatyzator typu multisplit 

Jak sama nazwa wskazuje, multisplit to połączenie wielu niezależnych splitów. Dużą zaletą jest możliwość podłączenia kilku, różnych typów jednostek wewnętrznych (naściennych, kasetowych kanałowych itp.) do jednego agregatu zewnętrznego. Każda jednostka wewnętrzna działa w takiej konfiguracji niezależnie i ma osobne sterowanie. W ten sposób możemy klimatyzować kilka pomieszczeń. Multi split jest bardzo użyteczny, gdy mamy ograniczoną ilość miejsca na jednostki zewnętrzne – wtedy jedna centralna zastępuje nam kilka osobnych.

Klimatyzator kasetonowy 

W pomieszczeniach, które posiadają sufity podwieszane i gdzie wymagana jest estetyka – biura, sklepy, inne pomieszczenia użyteczności publicznej w konstrukcji sufitu można zainstalować klimatyzatory kasetonowe. Niektóre z nich mają możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz, oraz dodatkowego doprowadzenia obrabianego powietrza do sąsiedniego pomieszczenia.

Klimatyzator kanałowy 

W celu klimatyzowania równocześnie kilku pomieszczeń, stosuje się klimatyzatory kanałowe. Powietrze do poszczególnych pomieszczeń rozprowadzane jest precyzyjnie i równomiernie specjalnymi kanałami, zakończonymi anemostatami na ścianie, w podłodze lub suficie.

Klimatyzator przypodłogowo/przysufitowy 

Do klimatyzowania wysokich pomieszczeń nadają się klimatyzatory przysufitowe, które instaluje się bezpośrednio do konstrukcji stropu. Zapewnia to odpowiednią moc nadmuchu i cyrkulację powietrza. Drugą opcją jest montaż w pomieszczeniu gdzie brak możliwości montażu jednostki wewnętrznej na ścianie lub suficie. Instalacja odbywa się przy podłodze, a zamontowana jednostka wewnętrzna przypomina grzejnik.

System GMV 

Układy VRF to rozbudowane instalacje chłodnicze, które stały się prawdziwą rewolucją wśród rozwiązań w technice klimatyzacji komercyjnej. Systemy VRF są układami bardzo zaawansowanymi pod względem technicznym, jak i automatycznym, i pozwalają na obsługę wielkogabarytowych budynków, takich jak duże biurowce, stadiony czy hale rekreacyjne. Ich popularność na naszym rynku stale rośnie, a w Gree dbamy o to, by z roku na rok jeszcze bardziej usprawniać ich efektywność dzięki nowym, ulepszonym rozwiązaniom technologicznym. Gree oferuje systemy VRF o nazwie własnej – GMV.

Katalog klimatyzatorów

Katalog RAC
Katalog GMV
Katalog LCAC

Cennik RAC/LCAC

Klientów zainteresowanych zakupem klimatyzacji zapraszamy do kontaktu! Nasza firma zajmuje się również sprzedażą innych energooszczędnych instalacji. Oferujemy m.in. sprzedaż pomp ciepła GREE na terenie Dolnego Śląska. W swoim asortymencie mamy również urządzenia chłodnicze, takie jak: mroźnie, komory chłodnicze i szafy chłodnicze, w które zaopatrujemy m.in. lokale gastronomiczne, bary i hotele w całym kraju.

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl