W ofercie naszych multifunkcyjnych urządzeń, w które zaopatrujemy przede wszystkim branżę gastronomiczną, Klienci znajdą również szokówki. Ten łatwy w obsłudze i niezwykle praktyczny sprzęt doskonale sprawdza się zarówno jako wyposażenie dużych zakładów przetwórczych, jak i małych lokali gastronomicznych. Nasze szokówki oferujemy nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale i w całym kraju.

Szokówki sprzedaż na terenie Polski

Komory szokowego schładzania i zamrażania to coraz częściej poszukiwane urządzenia przez właścicieli zakładów i lokali gastronomicznych. Z czego wynika rosnąca popularność szokówek? Zainteresowanie nimi to przede wszystkim wynik odchodzenia od tradycyjnych metod mrożenia na rzecz technologii schładzania i mrożenia szokowego. Zastosowany w szokówkach mechanizm zimnego nawiewu, który gwałtownie obniża temperaturę produktów żywnościowych pozwala zachować ich niezmienioną strukturę i wszystkie walory po rozmrożeniu.

Jakie jest działanie i zastosowanie szokówek?

Szokówka, czyli komora szokowego schładzania lub komora szokowego schładzania i zamrażania to urządzenie chłodnicze, które umożliwia szybkie i znaczne obniżenie temperatury umieszczonego w jej wnętrzu produktu. Wyposażenie w wydajny agregat i systemy wentylacyjne szokówki pozwalają na zapewnienie skutecznej cyrkulacji powietrza w komorze. Zimny nawiew powietrza o temperaturze wynoszącej aż -25°C , błyskawicznie schładza żywność, przedłużając jej świeżość trwałość. W odróżnieniu od tradycyjnej chłodziarki, szokówka działa znacznie szybciej, a jej przewagą jest również możliwość umieszczenia w niej żywności tuż po przygotowaniu (również gorących potraw). Dzięki nagłemu zamrożeniu, produkty umieszczone w szokówce zachowują swój oryginalny wygląd (kolor i konsystencję) oraz walory jakościowe (zapach i smak), a także, co istotne w gastronomii, wagę i objętość. Zaletą szokówki jest również jej multifunkcyjność – poza funkcją chłodzenia i mrożenia, urządzenie można wykorzystywać również do obróbki termicznej żywności.

Jeśli poszukują Państwo szokówki, z chęcią doradzimy w doborze odpowiedniego modelu, który zaproponujemy Państwu w najlepszej cenie.

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl