Pompy ciepła powietrze-woda GREE to nowoczesne i energooszczędne źródło ciepła, które znajduje zastosowanie w domach i budynkach modernizowanych. To najtańszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania budynków i wody użytkowej.  

Pompy ciepła Versati to pompy typu powietrze-woda, które czerpią ciepło z otoczenia i wymuszają przepływ ciepła przeciwny do naturalnego. W trybie ogrzewania pompa odbiera ciepło naturalnej energii środowiskowej jakim jest powietrze zewnętrzne, a potem, dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu, przekazuje to ciepło wodzie (medium grzewczemu budynku). Następnie Ty możesz je wykorzystać do ogrzewania domu i wody użytkowej.

Oferowane przez nas pompy ciepła GREE dostępne są w sprzedaży na terenie całego Dolnego Śląska. W nasz wysokiej klasy sprzęt zaopatrujemy osoby indywidualne, firmy i instytucje w całym regionie – oferujemy m.in. sprzedaż pomp ciepła w Dzierżoniowie, Świebodzicach, Wałbrzychu, Ząbkowicach Śląskich i wielu innych. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne rodzaje pomp ciepła, w których doborze zapewniamy fachową pomoc.

Rodzaje: 

 • Monoblok
  Pompa ciepła GREE VERSATI MONOBLOK wymaga jedynie montażu jednostki na zewnątrz budynku. Pozwala to na oszczędność miejsca i łatwiejszy montaż. Pompy te realizują ogrzewanie niskotemperaturowe, przygotowanie ciepłej wody użytkowej i dają możliwość podłączenia klimakonwektorów. Nowa seria pomp ciepła monoblok wyposażona została w fabryczne grzałki szczytowe. Dzięki dwustopniowej regulacji mogą one wspomagać pompę ciepła podczas skrajnie niskich temperatur zewnętrznych. Gwarantuje to ciągłe i wydajne ogrzewanie budynku w każdych warunkach. 
 • Split
  Pompa ciepła GREE VERSATI SPLIT to urządzenie umożliwiające realizację ogrzewania niskotemperaturowego, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz klimatyzacji poprzez klimakolektory. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy znajdują one zastosowanie zarówno w niewielkich budynkach mieszkalnych jak i inwestycjach komercyjnych. Wysokie parametry oraz nowoczesna konstrukcja sprawiają, że cechuje je wyjątkowa energooszczędność oraz niezawodność. 
 • All in One
  Pompy ciepła GREE VERSATI All in One to urządzenia typu split z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Zintegrowanie zbiornika z hydromudułem wewnętrznym gwarantuje wygodę zarówno doboru i montażu, jak i eksploatacji urządzenia. Pozwala to także na oszczędność miejsca w stosunku do układu z zewnętrznym zbiornikiem. Co więcej, montaż urządzenia nie wymaga wykonywania dodatkowej instalacji i podzespołów do podłączenia zasobnika.  

Katalog pomp ciepła

Cenniki pomp ciepła

Pompy ciepła GREE sprzedaż Dolny Śląsk

Pompy ciepła GREE to coraz częściej poszukiwana przez Klientów usługa! ICE Pro realizuje sprzedaż pomp ciepła na terenie całego Dolnego Śląska!

Oferowane przez nas pompy ciepła GREE to urządzenia stanowiące energooszczędne źródło ciepła dla każdego typu obiektu. Umożliwiające efektywne ogrzanie budynku i ciepłej wody użytkowej, znajdują zastosowanie w domach mieszkalnych, budynkach usługowych i obiektach użyteczności publicznej.

Pompy ciepła GREE – doradztwo sprzedażowe

Potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniej pompy ciepła? Zapraszamy do ICE Pro! Oferujemy ich sprzedaż wraz z fachowym doradztwem w kwestii wyboru urządzenia! Zależnie od specyfiki energetycznej obiektu i indywidualnych potrzeb zapewniamy specjalistyczną pomoc w doborze modelu pompy ciepła o optymalnych parametrach grzewczych.

Pompa ciepła powietrze-woda – czym się charakteryzuje?

Pompa ciepła typu powietrze-woda to obecnie jeden z najtańszych, a zarazem przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania budynku i ciepłej wody użytkowej. Czerpiące ciepło z otoczenia pompy ciepła, przekazują je za sprawą odpowiedniego sprężenia oraz za pośrednictwem czynnika chłodniczego, do medium grzewczego, jakim jest woda rozprowadzana w instalacjach.

Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła GREE sprawdzają się we wszystkich typach obiektów – domach i lokalach mieszkalnych, biurach, obiektach handlowo-usługowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Dzięki swojej specyfice konstrukcyjnej, mogą być one montowane zarówno w budynkach nowych, jak i istniejących – na potrzeby ich termomodernizacji.

Pompy ciepła GREE – jakie są ich zalety?

Pompy ciepła GREE oferują wiele możliwości sterowania. Użytkownik ma możliwość ustawienia temperatury wody obiegowej, zadanej wartości temperatury pokojowej lub sterowanie za pomocą termostatu pokojowego. Inteligentny sterownik posiada standardowo moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie pompą ciepła z poziomu aplikacji. Ponadto istnieje możliwość połączenia pompy ciepła z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem BMS. Jedną z kluczowych funkcji sterownika jest sterowanie pogodowe.  

Pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które gwarantuje wydajne ogrzewanie domu zimą oraz chłodzenie latem. Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie efektywnie ogrzewać budynek przy temperaturach zewnętrznych nawet do -25°C i chłodzić przy temperaturach zewnętrznych w przedziale od 10°C do 48°C.

Oferowane przez nas pompy ciepła GREE w sprzedaży na terenie Dolnego Śląska to urządzenia, wśród których zalet wymienić należy również:

 • kompaktową konstrukcję,

 • brak konieczności wykonywania instalacji chłodniczej,

 • obsługę zbiornika ciepłej wody użytkowej,

 • wydajną pracę,

 • wygodne sterowanie,

 • łatwy montaż,

 • możliwość zastosowania klimakonwektorów,

 • niską awaryjność.

Zachęcamy do zakupu naszych pomp ciepła na terenie całego Dolnego Śląska!

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl