Oferowane przez nas rozwiązania z zakresu chłodnictwa to wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający przechowywanie produktów w odpowiednich warunkach termicznych. Jeśli szukają Państwo wysokiej klasy mroźni dla swojej firmy, ICE Pro zaprasza! Nasz asortyment to szeroki wybór urządzeń dopasowanych do specyfiki potrzeb każdej branży – oprócz mroźni Klientom proponujemy m.in. [komory chłodnicze i inny specjalistyczny sprzęt chłodniczy.

Jakie jest zastosowanie mroźni?

Wiele sektorów przemysłu, których działalność opiera się w głównej mierze na składowaniu i transporcie towarów musi magazynować produkty w kontrolowanych temperaturach. Dotyczy to nie tylko branży spożywczej i szeroko rozumianej gastronomii, ale również branż farmaceutycznej, laboratoryjnej oraz okrętowej. Przechowywanie produktów w temperaturze kontrolowanej jest dla tych sektorów kluczowe z uwagi na ryzyko utraty przez artykuły spożywcze, leki czy kosmetyki ich unikalnych właściwości. Tym gałęziom przemysłu, dla których właściwe warunki termiczne to konieczny do zachowania standard z pomocą przychodzą mroźnie.

Profesjonale komory mroźnicze zapewniają optymalny mikroklimat do przechowywania produktów wymagających kontrolowanych temperatur. Konstrukcja mroźni, uwzględniająca właściwą grubość izolacji ścian, sufitu, podłogi i budowę drzwi oraz specjalistyczne wyposażenie komór gwarantuje odpowiednie otoczenie dla produktów, a zarazem wydajną pracę urządzeń.

Jakie są zalety mroźni?

Oferowane przez nas mroźnie to sprzęt gwarantujący nie tylko optymalne parametry izolacyjności termicznej, ale również szczelności, trwałości, i wytrzymałości. Zaletami oferowanych przez nas mroźni jest również wygoda obsługi oraz łatwość do utrzymania w czystości. Nasze usługi obejmują również fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego modelu mroźni.

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl