W asortymencie naszego sprzętu chłodniczego Klienci znajdą również kostkarki do lodu. Nasze kostkarki do lodu to urządzenia niezbędne w każdym lokalu gastronomicznym. Chętnie inwestują w nie właściciele barów, restauracji, kawiarni i lodziarni i nie tylko. Dostępne w naszej ofercie kostkarki do lodu, które dystrybuujemy na terenie całego kraju, to urządzenia renomowanych marek, wyróżniające się wysoką wydajnością produkcyjną i energooszczędnością. W ramach naszych usług zapewniamy doradztwo sprzedażowe w zakresie wyboru modelu kostkarki o dopasowanej do potrzeb mocy, pojemności i wydajności oraz fachowy instruktaż w zakresie obsługi sprzętu.

Jakie są zalety kostkarki do lodu?

Zwolennicy kostkarek do lodu cenią je za łatwość obsługi i wygodę użytkowania. W porównaniu z tradycyjnymi woreczkami do lodu, których napełnianie bywa uciążliwe, kostkarki do lodu to urządzenia proste i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Kostkarka, w której skład wchodzi wyjmowany zbiornik na wodę, szufladka lub koszyk na kostki jest urządzeniem o nieskomplikowanej konstrukcji. Jej obsługa sprowadza się do podłączenia do źródła zasilania, napełnienia zbiornika wodą, włączenia kostkarki i wyboru opcji robienia kostek. Gotowe kostki wpadają do pojemnika już po kilkunastu minutach!

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl