ICE Pro

Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Dział sprzedaży:
Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl

Krzysztof Laska:
Właściciel
E-mail: krzysztof.laska@icepro.com.pl

Urszula Laska:
Dział administracji
E-mail: u.laska@icepro.com.pl

Jarek Laska
Porkka
Tel:+48 530-681-970
E-mail: jarek@icepro.com.pl

Dariusz Mak
Magazyn / wysyłki
Tel:+48 602-636-087
E-mail: d.mak@icepro.com.pl

Adrianna Laska
Marketing
Tel: +48 668 618 506
E-mail: a.laska@icepro.com.pl

Marek Mrukowicz
Dział klimatyzacji
Tel:+48 888-102-799
E-mail: m.mrukowicz@icepro.com.pl

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl