Pompa ciepła powietrze / woda Lizea zaopatrzona jest w system Inverter, który gwarantuje dodatkową oszczędność energii. Dzięki niemu oraz zintegrowanemu modułowi regulacji, pompa ciepła dostosowuje swoją moc do potrzeb mieszkańców, oszczędzając w ten sposób energię. W okresie gdy zapotrzebowanie na ciepło jest wysokie, pompa ciepła wykorzystuje do 110% swojej mocy. Natomiast podczas zmniejszonego zapotrzebowania na energię cieplną – może ona wykorzystywać tylko 30% swojej mocy.

W okresach o bardzo niskich temperaturach zewnętrznych lub w celu optymalizacji kosztów ogrzewania pompa ciepła Lizea automatycznie dołącza lub przełącza się na źródło uzupełniające czyli, w zależności od wersji: zintegrowaną grzałkę elektryczną, istniejący kocił gazowy bądź olejowy.

Pompy ciepła Lizea:

Kolektor powietrzny w postaci usytuowanej na zewnątrz budynku jednostki zewnętrznej wyposażonej w kompresor, wentylator i parownik, wymusza przepływ powietrza doprowadzając do odparowania czynnika R410A, zwiększając jednocześnie jego energię wewnętrzną. Powietrze po wyjściu z jednostki jest chłodniejsze gdyż oddało cześć ciepła do ww. czynnika.

Powietrzna pompa ciepła Lizea Iv: Optymalna prostota systemu.

Powietrzna pompa ciepła, która podnosi temperaturę pobraną z powietrza, aby była ona użyteczna do ogrzania domu poprzez sieć grzejników lub ogrzewania podłogowego, zasobnik c.w.u. stanowi jednostkę zewnętrzną.

 

Powietrzna pompa ciepła Lizea Iv 200: Kompaktowe rozwiązanie do ogrzewania i ciepłej wody.

To wersja, w której 200l zasobnik c.w.u. zintegrowany jest z modułem wewnętrznym pompy w jednej, zwartej obudowie, gwarantując w ten sposób oszczędność miejsca.

 

Powietrzna pompa ciepła Iv+: Inteligentne ogrzewanie.

Zaawansowana automatyka dla zapewnienia pełnego komfortu. Zaawansowana konsola sterownicza iSystem spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Poprzez jej rozbudowę możesz budować kaskadę, nadzorować do 40 stref grzewczych, a to wszystko może być nadzorowane z dowolnego miejsca poprzez aplikację Android.

 

O NAS

Firma ICE Pro bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży chłodniczej jest w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty, profesjonalne doradztwo.

Pragniemy także zapewnić Państwu kompleksową obsługę dostaw jak i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji.

rzetelna-firma

O NAS

ICE Pro
Biuro Handlowe
ul. Stalowa 6
58-100 Świdnica

Tel:+48 74 856-59-81
E-mail: biuro@icepro.com.pl